RT0603CRD072K37L
MFR.Part #
RT0603CRD072K37L
JLCPCB Part #
C4019014
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS