YC162-JR-07560KL
MFR.Part #
YC162-JR-07560KL
JLCPCB Part #
C1734773
Description
2 4 560kΩ 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS