MFR100FTF73-187K
MFR.Part #
MFR100FTF73-187K
JLCPCB Part #
C1385161
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS