RT0603CRD07162KL
MFR.Part #
RT0603CRD07162KL
JLCPCB Part #
C2133589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS