RT0603CRD0712K7L
MFR.Part #
RT0603CRD0712K7L
JLCPCB Part #
C862395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS