RT0603CRD07120KL
MFR.Part #
RT0603CRD07120KL
JLCPCB Part #
C862392
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS