RT0603CRD0711K8L
MFR.Part #
RT0603CRD0711K8L
JLCPCB Part #
C4266778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS