RT0603WRD0711K8L
MFR.Part #
RT0603WRD0711K8L
JLCPCB Part #
C4268041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS