RT0402BRD07626RL
MFR.Part #
RT0402BRD07626RL
JLCPCB Part #
C852872
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 626Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS