RT0603CRC0763K4L
MFR.Part #
RT0603CRC0763K4L
JLCPCB Part #
C2141435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS