AA0603FR-07127KL
MFR.Part #
AA0603FR-07127KL
JLCPCB Part #
C4212370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS