RT0603CRC0753K6L
MFR.Part #
RT0603CRC0753K6L
JLCPCB Part #
C2142212
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS