RT0603CRC074K02L
MFR.Part #
RT0603CRC074K02L
JLCPCB Part #
C2142145
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS