RT0603CRC07360RL
MFR.Part #
RT0603CRC07360RL
JLCPCB Part #
C862370
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS