AHA500FB-237R
MFR.Part #
AHA500FB-237R
JLCPCB Part #
C1567965
Description
237Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS