RT0603CRC0733RL
MFR.Part #
RT0603CRC0733RL
JLCPCB Part #
C4295804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS