FMP-50FTF52-5R36
MFR.Part #
FMP-50FTF52-5R36
JLCPCB Part #
C1380636
Description
-55℃~+155℃ 5.36Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS