RT0603CRC0725K5L
MFR.Part #
RT0603CRC0725K5L
JLCPCB Part #
C862367
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS