RT0603DRE07127KL
MFR.Part #
RT0603DRE07127KL
JLCPCB Part #
C862872
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS