RT0603CRC0720KL
MFR.Part #
RT0603CRC0720KL
JLCPCB Part #
C705889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS