RT0603CRC0715KL
MFR.Part #
RT0603CRC0715KL
JLCPCB Part #
C4224995
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS