RT0603CRC0710R7L
MFR.Part #
RT0603CRC0710R7L
JLCPCB Part #
C2141323
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS