RT0201FRE07348RL
MFR.Part #
RT0201FRE07348RL
JLCPCB Part #
C3924172
Description
-55℃~+125℃ 348Ω 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS