RT0603BRE1356KL
MFR.Part #
RT0603BRE1356KL
JLCPCB Part #
C7065016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS