RT1210CRB07215RL
MFR.Part #
RT1210CRB07215RL
JLCPCB Part #
C4322959
Description
-55℃~+125℃ 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS