RT0603BRE0768RL
MFR.Part #
RT0603BRE0768RL
JLCPCB Part #
C862259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS