AR0805FR-07681KL
MFR.Part #
AR0805FR-07681KL
JLCPCB Part #
C3956584
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS