RT0603BRE072K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRE072K7L
JLCPCB Part #
C705844
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS