RT0603BRE071R69L
MFR.Part #
RT0603BRE071R69L
JLCPCB Part #
C6207688
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS