CPF0603B82R5E
MFR.Part #
CPF0603B82R5E
JLCPCB Part #
C4182869
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS