RT0603BRE0714R7L
MFR.Part #
RT0603BRE0714R7L
JLCPCB Part #
C861675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS