RT0603BRD1011KL
MFR.Part #
RT0603BRD1011KL
JLCPCB Part #
C5896318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS