RT0603BRD1012KL
MFR.Part #
RT0603BRD1012KL
JLCPCB Part #
C5896319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS