RT0603BRD074K3L
MFR.Part #
RT0603BRD074K3L
JLCPCB Part #
C861441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS