RT0603BRD0732KL
MFR.Part #
RT0603BRD0732KL
JLCPCB Part #
C861325
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS