MFR-25FRFPN2K49
MFR.Part #
MFR-25FRFPN2K49
JLCPCB Part #
C1748988
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS