RT1210BRB07200KL
MFR.Part #
RT1210BRB07200KL
JLCPCB Part #
C872966
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS