RT0603BRD07258KL
MFR.Part #
RT0603BRD07258KL
JLCPCB Part #
C861256
Description
-55℃~+155℃ 100mW 258kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS