TC124-FR-07294KL
MFR.Part #
TC124-FR-07294KL
JLCPCB Part #
C1732342
Description
294kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS