RT0603BRD071K35L
MFR.Part #
RT0603BRD071K35L
JLCPCB Part #
C861197
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS