SQP300JB-0R13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP300JB-0R13
JLCPCB Part #
C1392985
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+155℃ 130mΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS