RT0603BRD0713K5L
MFR.Part #
RT0603BRD0713K5L
JLCPCB Part #
C861118
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.5kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS