RE0805DRE07130KL
MFR.Part #
RE0805DRE07130KL
JLCPCB Part #
C859485
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS