RT0603BRC0732R4L
MFR.Part #
RT0603BRC0732R4L
JLCPCB Part #
C860834
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS