RSF200JT-73-160K
MFR.Part #
RSF200JT-73-160K
JLCPCB Part #
C3549421
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS