AA1206JR-075M1L
MFR.Part #
AA1206JR-075M1L
JLCPCB Part #
C2116610
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ 50V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS