RT0603BRC07221RL
MFR.Part #
RT0603BRC07221RL
JLCPCB Part #
C705713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS