RT0603BRC07102RL
MFR.Part #
RT0603BRC07102RL
JLCPCB Part #
C860563
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS