KNP500JB-91-8R2
MFR.Part #
KNP500JB-91-8R2
JLCPCB Part #
C1400299
Description
-40℃~+200℃ 5W 8.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS