RT0603BRB07196KL
MFR.Part #
RT0603BRB07196KL
JLCPCB Part #
C860174
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS